SKORZYSTAJ Z PORAD
STYLISTY MODY
Zakupy ze
stylistą modowym

Nie wiesz, jak ubrać się do pracy, na randkę lub na ważną okazję? Poszukujesz własnego, unikalnego stylu? A może po prostu czas na zmiany?

Skorzystaj z pomocy jednego ze stylistów Westfield Arkadia. Podczas półtoragodzinnego spotkania nasz modowy ekspert pomoże Ci w zakupach, dobierając ubrania odpowiednie dla twojej sylwetki.

Zarezerwuj online
Zapisy na usługę są prowadzone wyłącznie przez formularz online
90 minut
Czas trwania usługi to jednorazowo 90 minut
Usługa jest bezpłatna
Korzystanie z usługi jest bezpłatne dla posiadaczy karty
UWAGA Jedna osoba może skorzystać z usługi Zakupów ze stylistą modowym tylko raz w danym roku kalendarzowym.
Chcesz skorzystać z porad naszych stylistów? Załóż bezpłatnie kartę Westfield Club Arkadia
UMÓW SPOTKANIE

WYBIERZ STYLISTĘ
Wybierz termin spotkania
Najbliższe wolne terminy
Z kartą Westfield Club Arkadia możesz również skorzystać z usługi Zakupów ze stylistą wnętrz oraz Przeglądu szafy online! Zarezerwuj swoje spotkanie.
NASI STYLIŚCI
Marta Waluk
Marta Waluk
Stylista modowy
Osobista stylistka, kreatorka wizerunku, dyrektor kreatywny oraz szkoleniowiec. Od 10 lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru osób prywatnych i firm. Pracuje nad wizerunkiem zarówno Pań jak i Panów, prowadzi szkolenia z zakresu dress code, wizerunku w biznesie. Podczas spotkań ze swoimi Klientami pracuje nad rewolucją wizerunkową – przegląda oraz dopracowuje ich szafy tak, by były zgodne ze stylem Klienta oraz nie sprawiały problemu podczas tworzenia codziennych stylizacji. Towarzyszy także podczas zakupów, ucząc jak mądrze inwestować w dobre jakościowo produkty, które idealnie wpisują się w styl oraz dotychczasową garderobę. Przeprowadza metamorfozy wizerunkowe, uczy jak odpowiednio kamuflować mankamenty jednocześnie uwydatniając atuty. Wierzy, że każdy z nas jest piękny, wystarczy to piękno wydobyć za pomocą odpowiednio dobranej garderoby, bo ubrania mają wielką moc.
Marcin Markowski
Marcin Markowski
Stylista modowy
Stylista, personal shopper oraz trendsetter współpracujący z prywatnymi Klientami oraz popularnymi markami. Jako recenzent pokazów mody jest obecny na wszystkich najważniejszych tego typu wydarzeniach w kraju. Jest ogromnym wielbicielem dodatków, bowiem uważa, że nawet prosty look w stylu basic można ożywić fantazyjną torebką lub dobrym jakościowo obuwiem. Doskonale potrafi łączyć elementy mody premium z odzieżą marek bardziej dostępnych cenowo. Choć sam najczęściej nosi się w czerni i bieli, potrafi przekonać swoich Klientów do barw i najmodniejszych wzorów w danym sezonie. A wszystko to robi w oparciu o profesjonalną analizę kolorystyczną. Marcin w swojej pracy od lat kieruje się mottem: „Każdy Klient chce czuć się komfortowo i dobrze ubranym, ale nigdy przebranym”, dlatego zawsze słucha realnych potrzeb wszystkich osób, z którymi współpracuje.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie dostępnym na naszej stronie